Marka Własna, Dobry Wybór


Produkty dostępne w Naszej sieci "Gama" to ponad 400 artykułów spożywczych i przemysłowych wytwarzanych przez znane polskie i zagraniczne firmy. Opakowania, gramatura oraz parametry jakościowe są dopasowane do oczekiwań odbiorców.
ZYSKASZ DZIĘKI PRODUKTOM DOBRY WYBÓR!
1. CENA
Produkty Marki Własnej są tańsze od produktów markowych, ale pochodzą od tych samych producentów! Dlaczego? Dzięki znacznie ograniczonym wydatkom reklamowym! Marki Własne nie muszą inwestować w reklamę, aby przyciągać klientów. Wystarczy im sprawdzona jakość i niska cena. Dzięki produktom Marki Własnej możesz zyskać to, czego klienci szukają najczęściej – oszczędności! Ceny naszych produktów w danej grupie asortymentowej są bardzo atrakcyjne. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta własna była najbardziej konkurencyjna!
2. JAKOŚĆ
Dostawcami produktów Dobry Wybór! dostępnych tylko w sieci "Gama" są znane i cenione polskie i zagraniczne firmy. Cieszą się dużym doświadczeniem w produkcji i dzięki swojej stabilności i sprawdzonym technologiom zapewniają odpowiednią jakość wyrobów. Nasze produkty wytwarzane są pod stałym nadzorem akredytowanych laboratoriów – w ten sposób możemy zapewnić gwarancję jakości oferowanych produktów dla naszych klientów. Badania laboratoryjne towarów są przeprowadzane przed wprowadzeniem produktu. Następnie jakość produktów w trakcie całej współpracy z dostawcami jest stale monitorowana.

Zachęcamy do zakupu produktów DOBRY WYBÓR! dostępnych tylko w sklepach "Gama"